Rozstrzygnięcie konkursu ,,Stanisław Lem – patron roku 2021″

16.12 br nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu ,,Stanisław Lem-patron roku 2021″ organizowanego przez bibliotekę szkolną. Uczniowie realizowali zadania na różnych poziomach. Klasy 1- 3 wzięły udział w konkursie plastycznym ,,Zrobię robota/namaluję robota” a kl. 4-6 realizowały konkurs wiedzy z wybranych opowiadań. Wszyscy wykazali się kreatywnością i zaangażowaniem. Celem było przybliżenie twórczości znakomitego pisarza s-f. W bibliotece pan dyrektor Leszek Sutkowski wręczył pamiątkowe dyplomy, nagrody książkowe i słodycze.

Zwycięzcy: ,,Zrobię robota”:

  • I m. Damian Bardo kl.1a
  • II m. Liliana Kosowska kl. 1 a
  • III m. Bartłomiej Kozak kl. 3a

Wyróżnienia: Jakub Papuga kl. 3a, Lena Psioda kl. 1b, Wiktoria Cichoń kl. 1a, Zuzanna Pędrak kl. 1a, Lena Usarz kl. 1a.

W kategorii ,,Namaluję robota”:

  • I m.Hubert Plebanek
  • II m. Adrianna Skruch
  • III m. Julia Zając

Wyróżnienia: Miłosz Kępowicz i Paulina Kaplon.

W konkursie wiedzy o opowiadaniach S. Lema uczniowie wykazali bardzo dobrą znajomość treści :

  • I m. Maksymilian Zegar kl.6
  • II m. Zuzanna Olszówka kl. 5a,
  • III m. Alicja Kosowska kl. 5a

Wyróżnienie: E. Pawlik kl.6.