KONKURS PLASTYCZNY „A CO, JEŚLI WODY ZABRAKNIE?”

Dyplom uznania za wyróżnienie w konkursie plastycznym "A co jeśli wody zabraknie?"

Jak co roku dzieci z naszego Przedszkola oraz Oddziałów Przedszkolnych licznie wzięły udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Spółkę Komunalną „Dorzecze Białej”. W tym roku konkurs zatytułowany został: „A co, jeśli wody zabraknie”. Wszyscy bardzo chętnie zaangażowali się w stworzenie przepięknych prac plastycznych. Miło nam poinformować, iż w konkursie wyróżniona została praca grupowa oddziału przedszkolnego 02 oraz praca indywidualna Rozalii Nowak, również z tej grupy.Dnia 23 listopada gościliśmy organizatorów konkursu, którzy osobiście wręczyli uczestnikom dyplomy, a zwycięzcom również nagrody rzeczowe. Dodatkową nagrodą jest publikacja nagrodzonych prac w kalendarzu „Dorzecza Białej” na rok 2022. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.