„Dobrze, że jesteś”

Na gazetce szkolnej uczniowie z odcisków dłoni stworzyli drzewo dobrych życzeń - na każdej dłoni wypisane pozytywne wyrażenia dla kolegów i koleżanek.

Uczniowie klas 1-8 wraz ze swoimi wychowawcami aktywnie włączyli się o obchody DNIA ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ obchodzonego 21 listopada. Wychowankowie na zajęciach mieli okazję wysłuchać „Bajki o ciepłym i puchatym” i porozmawiać na temat tego, że życzliwość i dobroć „rosną” gdy się nimi dzielimy. Następnie uczniowie w różny sposób mogli przekazać sobie wzajemnie miłe słowa i pozdrowienia. Wykonywali „Drzewka dobrych życzeń” albo „emotki” z pozdrowieniami. Zajęcia zarówno młodszych jak i starszych uczniów wprowadziły w pozytywny nastrój i były okazją do wyrażenia słów sympatii i przyjaźni. Zaangażowanie wychowawców i uczniów pokazało jak w dzisiejszych czasach bardzo ważne jest przypominanie o mocy życzliwości i dobrego słowa zamiast hejtu i złośliwości.

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WŁĄCZENIE SIĘ DO AKCJI!ŻYCZYMY WSZYSTKIM ŻYCZLIWOŚCI NA KAŻDY DZIEŃ i SERDECZNIE WSZYSTKICH POZDRAWIAMY!!!!!